MSI
MSI PRO H610M-E DDR4, Micro-ATX, Socket 1700, Dual Channel DDR4 3200(OC)MHz, 1x PCIe x16 slots, 1x M.2 slots, 1x HDMI, 1 x VGA, 2x USB 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0, 3Y
| Чипсет на дънната платка | Intel H610 |
| Процесор | Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 2133MHz(PC4-17000) , 2666MHz(PC4-21300) , 2933MHz(PC4-23400) , 3200MHz(PC4-25600) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Single Rank |
| Вграден | Storage Controller:, SATA III-600 (4), Storage Controller:, PCI Express 3.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| PS/2 | 1 |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Дънна платка - характеристики | RGB LED |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Включени аксесоари | I/O Shield , Ръководство за употреба , Driver CD |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 200 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel H610 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






