MSI
MSI PRO B860-P WIFI, ATX, LGA 1851, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8600(OC)MHz, 4x PCIe x16 slot, 3x M.2 slot, 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps, 2x USB 10Gbps, 1x USB 40Gbps Type-C, HDMI, DP, 7.1 HD Audio, 5G LAN, WiFi, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | Intel B860 |
| Процесор | Intel Core Ultra Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1851 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 8600 MT/s |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller:, PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (4), Storage Controller:, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express x16 | 4 |
| USB 3.2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Wi-Fi | 2 |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 1 x SATA 6Gb/s cable |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , WiFi antenna |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1851 |
| Чипсет | Intel B860 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






