MSI
MSI PRO B850M-A WIFI PZ, mATX, Socket AM5, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8200(OC)MHz, 4x PCIe x16 slot, 2x M.2 slot, 3x USB 5Gbps, 3x USB 10Gbps, 1x USB 10Gbps Type-C, 7.1 HD Audio, 5G LAN, WiFI 7, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD B850 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 8200MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, SATA III-600 (4), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Максимална резолюция на видео контролера | 3840×2160(UHD) |
| Вертикална синхронизация при макс. резолюция | 60 Hz |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вътрешен |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Audio Boost |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7, IEEE 802.11 b/g/a/n/ac/ax, 2.4/5/6GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB Type-A); 2 (USB Type C) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| DisplayPort 1.4 | 1 |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS характеристики | MSI CLICK BIOS X |
| Дънна платка - характеристики | RGB Mystic Light |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Center |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , BIOS FlashBack Button , Clear CMOS Button |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , Документация , WiFi antenna , M.2 Clip II Remover , M.2 Clip II |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Ширина | 243.84 мм |
| Дълбочина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






