MSI
PRO_A620AM-B_EVO
| Чипсет на дънната платка | AMD A620A |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC5-38400) , 5600MHz(PC5-44800) , 6800MHz(PC5-54400) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, SATA III-600 (2), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| PS/2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Включени аксесоари | I/O Shield , Ръководство за употреба , M.2 Clip II |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет | AMD A620A |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






