MSI
MSI PRO A1000PL PCIE5, 850W, 80 Plus Platinum, 120mm Fluid Dynamic Bearing Fan, Protections: OCP/OTP/OPP/SCP/OVP/UVP/SIP/NLO, Dimensions: 150mmx150mmx86mm, 7Y Warranty
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , Surge & Inrush , No-load Operation |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Platinum |
| Efficiency | 92% |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 6 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Included Documentation | Quick Start Guide |
| Дълбочина | 150 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






