ASROCK
Asrock Pro 240 ARGB, AiO liquid cooler, 240 mm radiator, AM5, AM4, LGA1851, LGA1700, 90-APRA36-BAAGA6, Black, 6Y
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | Liquid Cooling Radiator |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Rifle Bearing |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 62.6 CFM |
| Номинален Ток | 0.18 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Типично ниво на шум при работа | 31 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , RGB LED |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120*25.4*120 |
| Радиатор-дълбочина | 277 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 119.2 мм |
| Waterblock Depth | 71.3 |
| Waterblock Height | 53.9 |
| Waterblock Width | 84.1 |
| Waterblock Material | Copper |
| Pump Speed | 3200 |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | Liquid Cooling Radiator |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






