DeepCool
DeepCool Gamer Storm, PQ850-G WH, 850W, 80 Plus GOLD, ATX12V V3.1, Japanese Capacitors, Fully Modular, White Sleeved Cables, Hydro Bearing 120mm Fan, OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO, R-PQ850G-FD1W-JGEU-V1, 10Y
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Защита от късо съединение , Over Power , Surge & Inrush , No-load Operation |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 90% |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 70 A (840 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 4 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Външен цвят | Бял |
| Включени кабели | Power Cord , Modular Cables |
| Включени аксесоари | Screws |
| Средно време между повреди | 100000 |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






