DeepCool
DeepCool Gamer Storm, PN1000-M, 1000W, 80 Plus GOLD, ATX12V V3.1, Japanese Capacitors, Fully Modular, Black Sleeved Cables, Hydro Bearing 120mm Fan, OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO, R-PNA00M-FC0B-JGEU, 10Y
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , Surge & Inrush , No-load Operation |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC, Half Bridge SRC LLC, DC to DC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 90% |
| Сертификати | CE, FCC, CCC, TUV-RH, cTUVus, RCM, EAC, BIS |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Документация, Screws, Wire Buckles |
| Средно време между повреди | 100000 |
| Дълбочина | 150 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






