DeepCool
DeepCool PL800-D, 800W, 80 Plus BRONZE, ATX12V V3.1, Flat Black Cables, Hydro Bearing, 120mm Fan, 150x140x86mm (W x L x H), OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO, R-PL800D-FC0B-EU-V2, 5Y
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Форм фактор | ATX |
| Максимално изходно захранване | 800 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , Surge Protection , No-load Operation |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| Efficiency | 85% |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Средно време между повреди | 100000 |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






