ASROCK
Asrock PHANTOM GAMING 360 LCD, AiO liquid cooler, ARGB, IPS LCD, 360 mm radiator, AM5, AM4, LGA1851, LGA1700, 90-APGA36-BAAGA5, 6Y
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинална Скорост | 2400 RPM |
| Номинална скорост мин | 0 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 61.28 CFM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Типично ниво на шум при работа | 31.4 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Вградени устройства | LCD display |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 1 x 70мм*70мм*25мм, 3 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 397 мм |
| Височина на радиатора | 32 мм |
| Ширина на радиатор | 120 мм |
| Waterblock Depth | 100.4 мм |
| Waterblock Height | 107.6 мм |
| Waterblock Width | 86 мм |
| Waterblock Material | Copper |
| Pump Speed | 3200 RPM |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 1x 70mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






