
ASROCK
Монитор ASROCK P 27" 2560x1440 (QHD) 240Hz OLED
✔ 0.03ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A)), 2
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| Размер | 27" |
| Яркост | 1300 cd/m² |
| Контраст | 15 000 000 : 1 |
| VESA монтаж | 75x75mm |
| Тип панел | OLED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Цветово покритие | DCI-P3 99%, sRGB 129% |
| Честота на опресняване | 240Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






