DeepCool
DeepCool Gamer Storm, PF600X, 600W, 80 Plus BRONZE, Cybenetics Bronze, Taiwanese + Japanese Capacitors, Black Sleeved Cables, Hydro Bearing 120mm Fan, OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO, R-PF600X-HD0B-JGEU, 3Y
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Напрежение на входа | AC 180-264 V |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Изходно напрежение | DC 3.3/5/±12 V |
| Максимално изходно захранване | 600 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , Surge & Inrush , No-load Operation |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC, DC to DC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| Efficiency | 88% |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 3 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 1 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Външен цвят | Черен |
| Средно време между повреди | 40000 |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






