
DELL
Монитор DELL P3425WE 34" 3440x1440 (UWQHD) 100Hz IPS
✔ 5ms време за реакция
✔ 1 (HDMI (Type A)), 1
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 34" |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Подходящ за | Дома и офиса |
| Съотношение | 21:9 |
| Време за реакция | 5ms |
| Честота на опресняване | 100Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






