
DELL
Монитор DELL P2426HEV 24" 1920x1080 (FHD) 120Hz IPS
✔ 5ms време за реакция
✔ 1 (HDMI (Type A)), 2
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| Размер | 24" |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 5ms |
| Честота на опресняване | 120Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






