
DELL
Монитор DELL P1917S 19" 1280x1024 60Hz IPS
✔ 6ms време за реакция
✔ 1, 1, 1 (15-pin D-sub)
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 19" |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 1280x1024 |
| Подходящ за | Дома и офиса |
| Съотношение | 5:4 |
| Време за реакция | 6ms |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






