XIGMATEK
Xigmatek Osiris (EATX, U3x1+U2x2, Mesh Grill FP & Left TG, 3PCS 140mm Y40A & ARGB RemoteControl Box)
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 3 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 11 count |
| USB 3.0 | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Форм фактор | ATX |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| CPU Cooler Maximum Height | 180 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Шаси характеристики | Removable Dust Filters , RGB Fans , Vertical GPU Mounting Support |
| Материал на корпуса | Steel , Air Mesh |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 465 мм |
| Височина | 481 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






