INNO3D
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 8GB GDDR7 128-bit 1x HDMI 3x DP
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Графичен процесор - Име на ядро | GB206-300 |
| Скорост на GPU ядрото | 2407 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 2572 MHz |
| Брой поточни процеси | 4608 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | Nvidia CUDA , Nvidia G-Sync , NVIDIA Game Ready , NVIDIA Studio , NVIDIA Broadcast , NVIDIA Encoder , 5th Gen Tensor Cores , 4th Gen Ray Tracing Cores , NVIDIA DLSS 4 , NVIDIA Reflex 2 , NVIDIA ACE , NVIDIA Blackwell Architecture , RTX Video Super Resolution , RTX Remix |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.6 |
| Fill Rate (textures) | 370.4 GT/s |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 123.5 GP/s |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR7 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 28 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Ширина на канал за паметта | 448 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 650 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 250 мм |
| Височина | 41 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип памет | GDDR7 SDRAM |
| Видеопамет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






