MSI
MSI MPG X870I EDGE TI EVO WIFI, mITX, Socket AM5, Dual Channel DDR5 10000+MHz (OC), 1x PCIe x16 slot, 3x M.2 slot, 1x HDMI, 5x USB 3.2 Gen 2, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 40Gbps Type C, Expansion Card, 7.1 HD Audio, 5Gbps LAN, WIFI 7, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD X870 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 10000MHz(PC5-80000) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, SATA III-600 (2), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), Storage Controller:, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4080 |
| Качество на аудио данни | 32-bit |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| USB 3.1 Gen 1 | 2 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 5 (USB 3.1 (type A)); 1 (USB 3.1 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Thunderbolt/USB 4 | 2 (USB Type C) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Antenna | 2 |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables , 1 to 3 EZ Conn-Cable (v2) , EZ Front Panel Cable , 5-in-1 XPANDER USB 5Gbps Cable |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , WiFi antenna , Sticker , 5-in-1 XPANDER Card |
| Форм фактор | Mini-ITX |
| Височина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD X870 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | Mini-ITX |
| Брой слотове памет | 2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






