MSI
MSI MPG X870E CARBON WIFI, ATX, Socket AM5, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8400(OC)MHz, 3x PCIe 3.0 x16 slot, 4x M.2 slot, 9x USB 10Gbps, 2x 10Gbps Type-C, 2x 40Gbps Type-C, HDMI, 7.1 HD Audio, 2.5+5G LAN, WiFI 7, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD X870E |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4080 |
| Качество на аудио данни | 32-bit |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| LAN Architecture | Вграден: 2.5 Gbps (Realtek RTL8125) |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 5.0 x4 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 9 (USB 3.2 (type A)); 2 (USB 3.2 (type C)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 4.0 | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Antenna | 2 |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , WiFi antenna , Sticker |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD X870E |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






