
MSI
Монитор MSI MPG 49" 5120x1440 (DQHD) 240Hz OLED
✔ 0.03ms време за реакция
Характеристики
Характеристики
| Размер | 49" |
| Яркост | 100 cd/m² |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | OLED |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 32:9 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Честота на опресняване | 240Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






