
Montech
Montech кутия KING 95 Pro, Dual Chamber Mid-tower Case, 6 ARGB Fans, 2 Front Panels, White
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MONTECH-KING-95-PRO-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Да Addressable |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C RGB button HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 3 x 120mm REVERSED ARGB Back: 1 x 120mm ARGB Side: 2 x 140mm REVERSED ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120mm / 2 x 140mm Top: 3 x 120mm / 2 x 140mm Rear: 1 x 120mm Bottom: 3 x 120mm / 2 x 140mm Front: 2 x 140mm (with the Mesh panel) |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 5 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 8 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2 Front Panels - Mesh & Glass 4mm Industrial-Grade Curved Glass Dual Power Supply capable 35mm of cable management space Dust Filters on 3 panels Structure thickness 0.8mm |
| РАЗМЕРИ | 475 x 300 x 442mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562745948 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 420 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 175 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отстрани, 140 mm - Отгоре, 140 mm - Отстрани, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отстрани, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






