
Montech
Montech кутия Case ATX - KING 45 PRO (B) - 4 x 120 mm A-RGB, USB-C
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MONTECH-KING-45-PRO-B |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 120 mm x 3 (RX120 PRO) Rear: 120 mm x 1 (AX120 PRO) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 / 140 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 187 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 435 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Brand-new 15 degree Curved Glass Angled Fan-instalment Bottom Space Chimney-effect Cooling 18% Narrowed Dimension Pre-installed Fans AX120 PRO / RX120 PRO |
| РАЗМЕРИ | 450 x 245 x 462 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562745863 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 435 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Отпред |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 187 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 140 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре, 280 mm - Отгоре, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






