
MICROSOFT
MICROSOFT Surface Pro 9 16" Intel Core i7-1265U 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i7-1265UL, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 2880x1920 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Surface Pro 9 |
| Серия | Surface |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1920 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1265U, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






