
MICROSOFT
MICROSOFT Surface Laptop 4 13.5" Intel Core i7-1185G7 16GB/512GB Win11
✔ Intel® Core™ i7-1185G7E, 4-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 34.3 cm (13.5") 2256x1504 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Surface Laptop 4 |
| Серия | Surface |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2256x1504 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1185G7, 4-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.5" |
| Операционна система | Win11 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






