
1stPlayer
1stPlayer кутия Case ATX - MIKU Mi7-A Black - Reversed fans included
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | Mi7-A-BK-2F1R-1F1 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 2 x 120 mm REVERSED RGB Rear: 1 x 120 mm RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 360 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2 REVERSED Fans Pre-install on the bottom Ample ventilation ensures excellent cooling performance Tempered glass on front and left offer a clear view of components Increased Airflow Throughout The Entire Chassis |
| РАЗМЕРИ | 373 x 235 x 442 mm |
| ТЕГЛО | 5.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974418985225 |
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| RGB | Fixed, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.2 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 360 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 185 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |






