MSI
MSI MEG Ai1600T PCIE5 Power Supply 1600W, 80 PLUS Titanium, Dual PCIe 5.1 Cables, ATX 3.1, Software Sync, Mystic Light, 135mm Fan, Fan Stop, OCP/OTP/OPP/SCP/OVP/UVP/SIP/NLO, Interleaved PFC, Braided Cables, Dimensions: 190mmx150mmx86mm, 12Y Warranty
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Номинален входящ ток | 15 A |
| Максимално изходно захранване | 1600 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power , Surge & Inrush , No-load Operation |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Titanium |
| Efficiency | 94% |
| +5V | 22 A (60 W) |
| +3.3V | 22 A (60 W) |
| +12V | 133.3 A (1599.96 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 8 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 9 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 2 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 190 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






