MSI
MSI MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI, ATX, Socket AM5, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8400(OC)MHz, 3x PCIe 3.0 x16 slot, 4x M.2 slot, 4x USB 2.0, 3x USB 5Gbps, 2x USB 10Gbps, 1x 10Gbps Type-C, 2x 40Gbps Type-C, HDMI, 7.1 HD Audio, 5G LAN, WiFI 7, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD X870E |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 8400MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4080 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Audio Boost 5 |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7, 2.4/5/6GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 4.0 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB Type-A); 1 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 4 (USB Type-A) |
| HDMI | 1 |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| BIOS характеристики | 64Mb Flash ROM , MSI CLICK BIOS X |
| Дънна платка - характеристики | RGB Mystic Light |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Center |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables , 1 to 3 EZ Conn-Cable (v2) , EZ Front Panel Cable |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , BIOS FlashBack Button , Clear CMOS Button |
| Включени аксесоари | Стикери , Ръководство за употреба , Документация , WiFi antenna , Screw , M.2 Clip II Remover |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD X870E |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






