MSI
MSI MAG X870 TOMAHAWK WIFI, ATX,Socket AM5, AMD Tyzen 9000, Dual Channel DDR5 up to 8400+(OC)MHz, 3x PCIe x16 slots, 4x M.2 slot, 4xUSB 2.0, 3xUSB 5Gbps A, 2xUSB 10Gbps A, 1xUSB 10 Gbps C, 2xUSB 40Gbps C,1x HDMI, 2xDP, 5G LAN, 7.1 Audio, 3y warranty
| Чипсет на дънната платка | AMD X870 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4080 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126-CG |
| WI-FI | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5, IEEE 802.11ax Wi-Fi 6, IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 4.0 | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Antenna | 2 |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out | 1 |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Включени аксесоари | Стикери , Документация , WiFi antenna , Screw |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD X870 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






