MSI
MSI MAG PANO M100R PZ, Micro - ATX Tower, M-ATX(Back-connect supported) / ITX, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1xUSB 3.2 Gen2x2 Type- C, 1x Audio/1x Mic, LED Switch Loop Button, Power Button, 4x 120mm ARGB Fans, 270-degree panoramic tempered glass
| Кутия/Шкаф форм фактор | Micro Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Брой разширителни слотове | 5 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 8 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 175 мм |
| Expansion Card Max Length | 390 мм |
| Шаси характеристики | Window , Supports Liquid Cooling System , Magnetic Dust Filter , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Закалено стъкло |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 405 мм |
| Височина | 440 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Номинално тегло | 8.66 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.66 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






