MSI
MSI MAG PANO 130R PZ, Mid-Tower, ATX(Back-connect supported)/M-ATX/ITX, 2x USB 3.2, 1x USB Type-C 20Gbs, 1x Audio/Mic, 4x 120mm ARGB Fans, Mesh Panel, Tempered Glass
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 10 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Форм фактор | ATX |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Шаси характеристики | Removable Dust Filters , Panoramic , Rotatable GPU Bracket , Back-Connect Motherboards Support |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 460 мм |
| Височина | 490 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Номинално тегло | 8.37 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.37 кг |
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






