MSI
MSI MAG PANO 110R PZ WHITE, Mid-Tower, ATX/M-ATX/ITX, 2x USB 3.2, 1x USB Type-C 20Gbs, 1x Audio/Mic, LED Button, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fans, ARGB Fan Hub, Mesh Panel, Tempered Glass, White
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 10 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 160 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , With Window , RGB Fans |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 420 мм |
| Височина | 485 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






