MSI
MSI MAG FORGE 100M, Mid-Tower, ATX/Micro-ATX/Mini-ITX, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x Audio/1x Mic, RGB Hub, RGB Button, 3x 120mm Fans (2x RGB), Mesh Front Panel, Tempered Glass
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 3 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| Вентилатори-брой | 3 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 160 мм |
| Expansion Card Max Length | 330 мм |
| Шаси характеристики | Window , Supports Liquid Cooling System , RGB LED , Magnetic Dust Filter , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Закалено стъкло |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 421 мм |
| Височина | 499 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Номинално тегло | 5.64 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.64 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






