MSI
MSI MAG CORELIQUID I240 2x 120mm ARGB Fans, Aluminium Radiator, Loop Dynamic Bearing, Intel LGA 1150/1151/1155/1156/1200/1700/1851, AMD AM5/AM4, 3Y Warranty
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба, Thermal Paste |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Loop Dynamic Bearing |
| Въздушен поток при определена скорост | 70.7 CFM |
| Номинален Ток | 0.2 A |
| Номинално напрежение | 5 V |
| Номинална Мощност | 2.4 W |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Живот на системата (очакван) | 30000 ч. |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Височина на радиатора | 119.2 мм |
| Ширина на радиатор | 277 мм |
| Waterblock Depth | 69.1 |
| Waterblock Height | 74 |
| Waterblock Width | 62.45 |
| Waterblock Material | Copper |
| Pump Speed | 3400 rpm |
| Pump Noise | 20 dB |
| Pump Life Expectancy | 50000 ч. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






