MSI
MSI MAG CORELIQUID A15 360, 3x120mm Pre-installed ARGB Daisy Chain Fans, Adjustable Offset Kit, Replacable Top Cover, Copper Base Intel LGA 1700/1851, AMD AM5/AM4, 3Y Warranty
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Screws, Thermal Paste |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Rifle Bearing |
| Номинална Скорост | 2050 RPM |
| Номинална скорост мин | 500 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±150 |
| Въздушен поток при определена скорост | 64.89 CFM |
| Номинален Ток | 0.14 A |
| Номинално напрежение | 5 V |
| Номинална Мощност | 1.68 W |
| Типично ниво на шум при работа | 28.7 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Живот на системата (очакван) | 40000 ч. |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 27.2 мм |
| Височина на радиатора | 119.6 мм |
| Ширина на радиатор | 394 мм |
| Waterblock Depth | 71.23 мм |
| Waterblock Height | 69.47 мм |
| Waterblock Width | 75.05 мм |
| Pump Speed | 3400 rpm |
| Pump Noise | 20 dB |
| Pump Life Expectancy | 50000 ч. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 3x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






