MSI
MSI MAG CORELIQUID A13 240, 2x120mm Pre-installed ARGB Daisy Chain Fans, Replacable Top Cover, Copper Base Intel LGA 1700/1851, AMD AM5/AM4, 3Y Warranty
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба, Thermal Paste |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Rifle Bearing |
| Въздушен поток при определена скорост | 62.6 CFM |
| Номинален Ток | 0.15 A |
| Номинално напрежение | 5 V |
| Номинална Мощност | 1.8 W |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Живот на системата (очакван) | 40000 ч. |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Височина на радиатора | 119.6 мм |
| Ширина на радиатор | 277 мм |
| Waterblock Depth | 70.9 |
| Waterblock Height | 69.3 |
| Waterblock Width | 56.98 |
| Waterblock Material | Copper |
| Pump Speed | 3800 rpm |
| Pump Noise | 20 dB |
| Pump Life Expectancy | 25000 ч. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






