MSI
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE, 1x120mm ARGB Fan, TDP 240W, Direct Touch Heat-pipes, Intel LGA 1700/1851, AMD AM5/AM4, White, 3Y Warranty
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Rifle Bearing |
| Номинална Скорост | 2070 RPM |
| Номинална скорост мин | 510 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±200 |
| Въздушен поток при определена скорост | 62.6 CFM |
| Номинален Ток | 0.15 A |
| Номинално напрежение | 5 V |
| Номинална Мощност | 1.44 W |
| Типично ниво на шум при работа | 30.11 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Живот на системата (очакван) | 40000 ч. |
| Fan Connector Supported | 3-pin |
| Вентилатори-брой | 1 x 120мм*25мм*120мм |
| Радиатор-дълбочина | 94.5 мм |
| Височина на радиатора | 121 мм |
| Ширина на радиатор | 152 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 1x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






