MSI
MSI B850M MORTAR WIFI, mATX, Socket AM5, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8200(OC)MHz, 1x PCIe x16 slot, 3x M.2 slot, 4x USB 5Gbps, 1x USB 10Gbps Type-C, 1x USB 20Gbps Type-C, HDMI, DP, 7.1 HD Audio, 5G LAN, WiFI 7, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD B850 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels |
| Вграден | Storage Controller:, PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2), Storage Controller:, PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2), Storage Controller:, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Audio Boost 5 |
| LAN интегриран | Да |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Antenna | 2 |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Включени аксесоари | WiFi antenna , Sticker , Screw |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






