MSI
MAG_B850_TOMAHAWK_WIFI
| Чипсет на дънната платка | AMD B850 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC5-38400) , 5600MHz(PC5-44800) , 6400MHz(PC5-51200) , 8200MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , XMP , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2), Storage Controller:, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4080 |
| Качество на аудио данни | 32-bit |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Audio Boost 5 |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126VB |
| WLAN | M.2 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7, 2.4/5/6GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| BIOS характеристики | MSI CLICK BIOS X |
| Дънна платка - характеристики | Fan Speed Control, AMD MULTI-GPU |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 1 x SATA 6Gb/s cable , 1 to 3 EZ Conn-Cable (v2) , EZ Front Panel Cable |
| Вградени устройства | Clear CMOS Button |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , Документация , WiFi antenna , Sticker , M.2 Clip II Remover , M.2 Clip II |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






