MSI
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II, ATX, Socket AM5, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8400(OC)MHz, 3x PCIe 3.0 x16 slot, 4x M.2 slot, 4x USB 2.0, 1x USB 5Gbps, 2x USB 10Gbps, 3x USB 10Gbps Type-C, HDMI, 7.1 HD Audio, 5G LAN, WiFI 7, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD B850 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC5-38400) , 5600MHz(PC5-44800) , 6400MHz(PC5-51200) , 8400MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , XMP , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, SATA III-600 (4), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4080 |
| Качество на аудио данни | 32-bit |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Audio Boost 5 |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126VB |
| WLAN | M.2 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7, 2.4/5/6GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB Type-A); 3 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 4 (USB Type-A) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| BIOS характеристики | 64Mb Flash ROM , MSI CLICK BIOS X |
| Тип захранващ конектор | 24+8+4 pin |
| Дънна платка - характеристики | Fan Speed Control, RGB Mystic Light |
| Програмно осигуряване в комплекта | MSI Center |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 1 x SATA 6Gb/s cable , 1 to 3 EZ Conn-Cable (v2) |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , BIOS FlashBack Button , Clear CMOS Button |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , Документация , WiFi antenna , Sticker , M.2 Clip II Remover , M.2 Clip II |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






