MSI
MSI Power Supply MAG A650GL, EU, 650W, Fully-Modular, 80 Plus Gold, Color Box, Pallet packing,7Y Warranty
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| +12V | 54 A (648 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 6 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 4 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Economic operator in EU / authorized representative | Micro-Star International Co Ltd. C/O MSI Computer Europe BV |
| Postal address | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER, Son, The Netherlands |
| Electronic address | cz-fae@msi.com |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






