MSI
MSI MAG A650BNL Power Supply 650W, 80 PLUS Bronze, 120mm low noise Fan, Protections: OCP/OVP/OPP/OTP/SCP, Active PFC Design, Flat Cable Equipment, Dimensions: 150mmx140mmx86mm, 5Y Warranty
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC, Low noise |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| +12V | 54 A (650 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 5 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






