MSI
MSI MAG A550BNL, 550W, 80 PLUS Bronze, 120mm Low Noise Fan, Protections: OCP/OVP/OPP/SCP, Dimensions: 150mmx140mmx86mm, 5Y Warranty
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 110-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C13 |
| Максимално изходно захранване | 550 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power |
| Modular Power Supply | Не |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC, Low noise, DC to DC |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| Efficiency | 85% |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 5 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 150 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






