
MSI
Монитор MSI MAG 27" 2560x1440 (QHD) 200Hz IPS
✔ 0.5ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A)), 1
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 27" |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 0.5ms |
| Честота на опресняване | 200Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






