
SAMSUNG
Монитор SAMSUNG LS37FG750EUXEN 37" 3840x2160 (4K UHD) 165Hz VA
✔ 1ms време за реакция
Характеристики
Характеристики
| Размер | 37" |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Контраст | 3 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | VA |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 1ms |
| Честота на опресняване | 165Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






