
SAMSUNG
Монитор SAMSUNG LS32FG810SUXEN 32" 3840x2160 (4K UHD) 240Hz OLED
✔ 0.03ms време за реакция
Характеристики
Характеристики
| Размер | 32" |
| Яркост | 260 cd/m² |
| Контраст | 1 000 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | OLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Честота на опресняване | 240Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






