
SAMSUNG
Монитор SAMSUNG LS32BG650EUXEN 32" 2560x1440 (QHD) 240Hz VA
✔ 1ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A)), 1
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 32" |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Контраст | 2 500 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | VA |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 1ms |
| Честота на опресняване | 240Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






