
SAMSUNG
Монитор SAMSUNG LS27D392GAUXEN 27" 1920x1080 (FHD) 100Hz VA
✔ 4ms време за реакция
✔ 1 (HDMI (Type A)), 1 (15-pin D-sub)
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Размер | 27" |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контраст | 4 000 : 1 |
| VESA монтаж | 75mm |
| Тип панел | VA |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Подходящ за | Дома и офиса |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 4ms |
| Честота на опресняване | 100Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






