
SAMSUNG
Монитор SAMSUNG LS25BG400EUXEN 25" 1920x1080 (FHD) 240Hz IPS
✔ 1ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A)), 1
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 25" |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 1ms |
| Цветово покритие | sRGB 99% |
| Честота на опресняване | 240Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






