DeepCool
DeepCool LQ360 ULTRA ARGB, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm FL12 ARGB Fans, LED Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 5Y, R-LQ360-BKASMC-G-1
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Hydro Bearing |
| Номинална Скорост | 2400 RPM |
| Номинална скорост мин | 600 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 72.04 CFM |
| Номинален Ток | 0.22 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 2.64 W |
| Типично ниво на шум при работа | 38.71 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Вградени устройства | LCD display |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 402 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 120 мм |
| Waterblock Depth | 89 мм |
| Waterblock Height | 76 мм |
| Waterblock Width | 64 мм |
| Pump Speed | 3400 RPM |
| Номинално тегло | 1.84 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 3x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






