DeepCool
DeepCool LP360, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, 5Y, R-LP360-BKMSNC-G-1
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Номинална Скорост | 2400 RPM |
| Номинална скорост мин | 600 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 72.04 CFM |
| Номинален Ток | 0.35 A |
| Номинална Мощност | 4.2 |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control , RGB LED |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм*120мм*25мм |
| Номинално тегло | 1.716 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 3x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






